ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggČerven 2013

Katawa Shoujo

13. června 2013 v 14:30 | Yuuneki |  Kecy mimozemšťanů
Říká vám ten nadpis něco? Možná že jo, protože to je název jedné hry. Je naprosto skvělá. Hraju už ji tři dny, hlavně proto, že to je vizuální novela a je celá v angličtině. Mě to ale nevadí. Pojednává a o chlapci (za kterého hrajete vy), který se dostene do ústavu pro dlouhodobě nemocné kvůly své aritmii. Hra má pět různých cest-tedy i dívek. Můžete si vybrat mezi beznohou Emi, popálenou Hanako, slepou Lilly, bezrukou Rin a v neposlední řadě hluchoněmou Shizune. Já jsem zatím pro Lilly, ale uvidím, nakonec se to může vyvrbit úplně jinak. Zatím jsem jí nadšená. Hra se dá stáhnout na blogu tvůrců.
Dostala jsem se k ní přes Konatu, když jsem projížděla starší články o hrách protože jsem hledaůa něco o Coprse Party.
Přikládám obrázek a video

Video týdne - s opožděním

12. června 2013 v 21:04 | Yuuneki |  Písnička týdne
Tak další, i když už je středa. Doufám že to nevadí.
Kaze no Requiem Safina verze


Omoide - Postavy

10. června 2013 v 18:10 | Yuuneki |  Omoide
Přidávám hlavní postavy k povídce Omoide.
Charakteristiky samotných postav budou poté samostatně

Co nyní ?

7. června 2013 v 15:36 | Yuuneki |  Kecy mimozemšťanů
Po celoodpoledním hledání po nějakém anime, jsem dorazila do konce. Nejdřív jsem narazila na School Rumbla ale po dvou dílech jsem si řekla, že si to nechám na později. A tak jsem se dostala ke Canaan. Zatím to je docela zajímavý, ale uvidím co dál. Až zkouknu chystám se na 11eyas, i když to nevím jistě. Možná do tý doby najdu něco lepšího. Poslední měsíce mě anime zasypávají spousty bishikama tak doufám že to vydrží. Neoexorcist se chystá na Uta no prince sama 2000% strašně se těším. Navíc brzy by mělo vyjít OVA k Mirai Nikki. Série skončila tak napínavě, že jsem se na objasnění té zprávy na konci prostě nemohla dočkat. Doufám, že to nějaká skupina v co nejbliží době přeloží.
Ale ještě k věcem ohledně blogu. Povídka se blíží (teda, zatím první kapitola). Přemýšlím že sem nejdřív dám popis a postavy. Obojí očekávejte v blízké době. Určitě tu bude i další popis k anime, jen ještě nevím ke kterému.
To by bylo pro zatím vše. Loučí se šílená mimozemšťanka Yuuneki. Bay Be

Zhlédnuto

6. června 2013 v 20:28 | Yuuneki |  Kecy mimozemšťanů
Právě jsem dokoukala Amnesiu. Dokonalý anime škoda, že nemá pokračování. V polovině jsem se na ni přestala dívat protože jsem naprosto nechápal o co tam jde. Pak se to ale na konci vyjasnilo. Měla jsem u něho slzy na krajíčku. Ten konec mi ale připadal stejný jako u Mirai Nikki (se směsicí Romea a Julie). Jen jsem myslela, že to dopadne trochu veseleji, no nic.
Všimly jste si nového anime rozccestníku ? Trvalo mi to skoro celej den než sem to všechno sepsala. Hlavně že to mám za sebou. O většině anime co jsou tam napsaný ještě není recenze, ale čekejte že budou zaplňovat nejen tyto recenze ali i epizody online nebo ke stáhnutí. To je zatím vše, loučí se šílená mimozemšťanka Yuuneki. Bay Be

Air

6. června 2013 v 15:16 | Yuuneki |  Anime
Název: Air
Název ve znacích: AIR
Název v angličtině: Air
Hodnocení na Akihabaře: 8.29
Rok vydání: 2005
Počet episod: 13
OVA - Ne

Žánr: Fantasy, Randění, Romantika, Seinen, Tragédie


Popis: Je tam někde, daleko nad hlavami všech, létá po modré obloze dotýkajíc se mraků, vidí celý svět. Dívka s bílými křídly, svobodná, přesto trpí a nemůže s tím sama nic udělat. Trpí již po celá století a nikdo o její bolesti nemá ani tušení. A pokud existují tací, kteří o ní vědí, netuší, jak ji nalézt a pomoci. Ona stále na nebi čeká, až ji někdo přijde zachránit z jejího prokletí. Do malého městečka přichází Kunisaki Yukito, který se živí loutkařením. Místo provázků však používá magii. Je to tulák hledající dívku s křídly. Yukito v městečku potkává několik mladých děvčat, se kterými se sblíží. Spolu by snad mohli vyslechnout legendu a dát jí spravedlivý konec. (Zdroj- Akihabara)
Skip Beat

4. června 2013 v 17:21 | Yuuneki |  Anime
Název: Skip Beat
Název ve znacích: スキップ・ビート!
Název v angličtině: Skip Beat
Hodnocení na Akihabaře: 9.21
Rok vydání: 2008 - 2009

Počet episod: 25

Žánr: Komedie, Podle mangy, Romantika, Shoujo, Superdeformace, Vystupování před publikem


Popis: Kyoko obětovala svůj život Shotarovi, když se s ním rozhodla vydat do Tokia a pomoc mu s tím, aby se z něj stal zpěvák. Ale jednoho dne uslyší rozhovor mezi ním a jeho manažerkou o tom, že je pro něj Kyoko jen hospodyně. To Kyoko rozzuří a vyhlásí Shotarovi válku s tím, že se pomstí. Ale ten se jí samozřejmě jen vysměje. Kyoko se rozhodne přihlásit do agentury LME. Bohužel však přišla o city a o schopnost milovat a tak se prezident agentury LME rozhodne vytvořit novou sekci se jménem Love Me, aby jí pomohli lásku opět najít. Na své cestě stát se herečkou potká důležité lidi a taky toho nejdůležitějšího… Rena Tsurugu. (Zdroj-Akihabara Anje)


Pandora Hearts

4. června 2013 v 16:54 | Yunneki |  Anime
Název: Pandora Hearts
Název ve znacích: パンドラハーツ
Název v angličtině: Pandora Hearts
Hodnocení na Akihabaře: 7.81
Rok vydání: 2009
Počet episod: 25

Žánr: Dobrodružné, Fantasy, Komedie, Podle mangy, ShounenPopis: Oz Bessarius, dědic vévodství, bude mít 15 a tedy dosáhne dospělosti. Jeho život je plný bohatství a je také bezstarostný, jedinou vadou na tomto idylickém životě je špatný vztah s otcem. V jeho velký den - den 15. narozenin - se však vše změní. Bezdůvodně je uvržen do vězení jménem "Propast", kde potkává Alici přezdívanou Černý králík potřísněný krví. Ta ho zachrání a vytvoří se mezi nimi pouto. Proč byl uvězněn, k čemu ho potřebuje organizace zvaná "Pandora" a jak do toho všeho zapadá Alice. Na to všechno a mnohem víc hledají spolu odpovědi.Video týdne

3. června 2013 v 17:09 | Yunneki
Přidávám další video, protože je pondělí. Doufám že se vám bude líbit jako mě.


Konečně

1. června 2013 v 14:10 | Yunneki |  Kecy mimozemšťanů
KONEČNĚ JSEM TO DOKONČILA!! Po dlouhé době je menu kompletní! Vyžadovalo to sice námahu (hlavně pro takového neschopného člověka na počítač) a hodně času ale stojí to za to. Ještě dodělat rozcestníky, dát tam odkazy a můžu být na sebe pyšná. Zrovna si stahuju Skip Beat, tak uvidíme jestli mě to chytne. Poslední dobou se mi zamlouvá pořád míň anime, a začínám být strašně vybíravá co se jich týče. No neva, doufám že už bzro vyjde to nové OVA Mirai Niki, ta série skončila tak napínavě. Dostahoval se mi už i druhý díl Skip beat tak Bay Be

PS: dneska ty odkazy do menu ještě neudělám takže musíte chvilku počkat, ale zítra by se to už mohlo začít rýsovat