ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggSupeer!

17. července 2013 v 20:54 | Yuuneki |  Kecy mimozemšťanů
Skvělá zpráva lidičky. Když jsem se včera s trochu opoždení dívala na Konatu (jinak se na ni dívám každý den) uviděla jsem tam tu nejkrásnější zprávu za celý den. FAIRY TAIL BUDE POKRAČOVAT - jen se neví kdy.

anime končící slovy "Pokračování příště" dávaly naději, že se anime zpracování někdy v budoucnu dočká pokračování. Naděje se stala skutečností tento týden ve čtvrtek, kdy Mashima Hiro na Twitteru oznámil, že se chystá další televizní série Fairy Tail, jež bude na tu stávající navazovat. Mashima Hiro je mimochodem na Twitteru velmi aktivní a často na něm prezentuje různé nákresy.

Tak to byla zpráva z konaty. Jsem taaaaak šťastná. Bylo to tolik napínavý, když tam zabrali tu brečící Levy. Doufám že to bude brzo. Jo možná vám zítra úkážu nové RPC (pokud ho stihnu. Měla by to být chibi Yuuneki. Tak zatím Ahoj. Bay Be - Yuuneki
 


Komentáře

1 maikera maikera | Web | 18. července 2013 v 16:31 | Reagovat

Děkuji mockrát, jsem ráda, že to někdo ocení, nebo dokonce pravidelně čte. :D :) Nejen k *spoiler* Usuově bratrovi, doufám že až do konce - než to dopřekládám, tak manga určitě skončí. :D Ještě jednou díky moc za podporu, ten špatný překlad na internetu mě tak štval, že jsem se toho ujala sama. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama