ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggZáří 2013

Kawaiozní obrázek

30. září 2013 v 20:06 | Yuuneki
Japonci dokážou všechno zmoefikovat (ach, jaké to krásné slovo). Když jsem tohle viděla ihned jsem si řekla, jak mooooooooc je Len roztomilej.

Nové SB Kentaro Shiffer

30. září 2013 v 18:29 | Yuuneki
Konichiwa mina. Nadpis mluví za všechno.

Kentaro navštívíte zde
Najdete u ní úžasné cosplaye, grafiku, povídky (Na Opposite 2 jsem se stala závislá :3) a jiné.
Zbožňuji její blog, je naprosto dokonalý. Arigato, že jsi mě vzala


Ikonka od ní :

Na víkend pryč

26. září 2013 v 15:51 | Yuuneki

Konichiwa minna. Nesnáším fráze tak co, jak se máte (bla ble bli) ale stejně se zeptám, možná se někomu stalo něco zajímvého. Tak co, jak se máte? Doufám že všichni dobře, pokud ne, tak je to smutný příběh. Doufám že nezním nějak nasraně. Mám totiš tendenci ýt naprostá mrcha když se bojim. A teď se bojím docela hodně. Zaprvé jsme psali test z Fyziky, kterej jsem vůbec nepochopila. Když jsme o psali, měla jsem teploty a tedy trávila svůj čas doma. Takže jsem ho psala s těma, kdo ssi ho opravovali, to znamená, že JÁ si ho nebudu moc opravit (což je blbý, když si věřím tak na 4 - 5). Protože by nebyl "čas". Ano, to říká náš fyzykář kterej flirtuje snad s polovinou učitelek na naší škole. Pane bože, každej den si říkám proč jsme vypasovali takovýhle učitele. A navíc, mám mít do zítka prezentaci na ryby. Nejmíň 13 stránek, což vůbec nestíhám. Měla jsem to mít kratší, a k tomu až za týden. Ale spolužačka která měla mít první část onemocněla a tak to musím dělat za ní. Což nevím jak stihnu když v Pátek ve tři odjíždím do Prahy na závody. A konečně jsme se k tomu dostali. Zítra odjíždím a vrátím se až v Neděli večer. Pokusím se něco přednastavit, ale nic neslibuji. Už vidím, jak začnete oslavovat, hned jak odtud vypadnu :D Tím se omlouvám všem SBčkum, gomene, vynahradím vám to v Pondělí Mrkající Chce se mi spát a když pomyslím na všechno co ještě musím udělat, chce mi ještě víc. Nejradší bych zalezla do postele a snědla nějaký sladkosti. Ale ještě musím za učitelkou z houslí, kvůli jedné skladbě. Tak nic. Užijte si předposlední den školy. Bay Be

Šílená mimozemšťanka Yuuneki


A je pryč !!

24. září 2013 v 17:54 | Yuuneki |  Kecy mimozemšťanů
Konichiwa minna ! Doufám že si ve škole vedete dobře. Já ne, totálně nechápu matiku, o němčině nemluvě. Zlatý sloh, který to všechno zachraňuje (a biologie). Nechápu proč do toho institutu pro všechny dětské otroky musím chodit. Jsem dokonale vyčerpaná. Vždycky když z toho blázince přijdu chce se mi spát. Ach jak já závidím těm lidem v anime, kteří se vykašlou na hodiny a spí si v klidu na steše :3 Jaká to škoda, že to nemůže být realita....protože by to byl moc moc moc velký průser. Ale kvůli tomu tu nejsem. Hlavní zpráva dne - další zub pryč !! Jupí, celej týden otravoval a teď je konečně pryč. Teď už mi zbývá vykopnout z domu jen ty juniory stoličky, a bude to. V pohodě si jím hrozny a přamýšlím o tom jeslti mi ten zub vypadne dřív, než půjdu k zubařovi (nesnáším je !!! vždycky se třepu strachy) a najednou křup - a je pryč. Vždycky když se mi nějakej zub začne kývat, začnu se strašně bát. Bojím se že to bude bolet až se to bude trhat. Možná je to komplex ze druhé třídy, kdy jsenm měla strašnou zubařku (těď mám jiného, je suprovej) a když se mi uráčila vytrhnout stoličku, nějak nechtělačekat na umrtvovací injekci. Nebo to je možná z té třetí třídy, kdy byla zima a mi hráli sněhovou bitku a jeden spolužák mi dal takovou perdu do pusy že mi vypadla trojka (ještě mléčná). No nic, prostě mám panickej strach o své zuby a vše s nima společnýho :(. Užijte si zbytek týdne, a ať vám vyjdou všechny písemky. Bay Be

Šílená mimozemšťanka, Yuuneki


Kaleido Star

23. září 2013 v 19:50 | Yuuneki |  Anime
Název:
Název ve znacích: カレイドスター
Název v angličtině:
Hodnocení na Akihabaře: 8.5
Rok vydání: 2003 - 2004
Počet episod: 51
Manga: Ne
Dorama: Ne
Ova: Ano
Film: Ne


Žánr: Dospívání, Groteska, Gymnastika, Komedie, Shoujo, Sportovní, Vystupování před publikem

/Download/OVA/Obrázky/Gifs/

Popis:
Mladá Naegino Sora přilétá do Spojených Států, aby si splnila svůj sen dostat se do Kaleido Stage a stát se slavnou hvězdou. Kaleido Stage je cirkus, který vás pohltí svým akrobaticko-muzikálně-divadelním představením. Je před dní velmi dlouhá, trnitá cesta. Úspěchy, selhání, deprese, chyby, bolest, slzy, radost. Tímhle vším si musí projít, aby dosáhla svého snu. Jak si Sora povede?


Mizutani Shizuku

22. září 2013 v 16:10 | Yuuneki

Mizutani Shizuku je v prváku na Syoyo střední škole. Má svůj sen, takže náplň jejího života je učit se. Nedalo by se říct že je samotářská, spíše jen chladná a tak s ní nikdo nekamarádí. Když byla malá, ve škole jim zemřel králíček. Avšak Shizuku nebyla ani trochu smutná a místo toho se zeptala učitele jestli se může jít domů učit. Proto jí začali říkat ledovec. Většinou nikomu nepomáhá a místo toho radši studuje. Poté potká Harua a začne konečně žít svůj život a najde si i kamarády. I když se snaží být v testech vždy první, Haru ji vždy porazí. Její vkus na oblečení je strašný a tak ji uvidíte buď ve školní uniformě nebo oblečenou jakou staro babku. Shizučin otec vlastní obchod se zeleninou a ovocem, ale skoro vždy skrachuje. Většinu peněz vydělává matka, která kvůli práci není často doma. Proto umí Shizuka velmi dobře vařit. Má mladšího bratra. Nemá moc ráda zvířata a miluje Yoshidu Harua.

Tonari no Kaibutsu-kun Postavy

22. září 2013 v 15:22 | Yuuneki

Mizutani Shizuku

Yoshida Haru

Yoshida Yuzan

Natsume Asako

Sasahara Souhei

Ooshima Chiziru

Yamaguchi Kenji

Nagoya


Kami-sama Hajimemashita OVA

21. září 2013 v 20:54 | Yuuneki
Konichiwa mina. Určitě mnoho z vás vidělo anime Kami-sama Hajimemashita. Já jsem byla jeho věrná sledujicí už od té doby co ho NG Fandsub (Miluju tenhle tým :3) začal překládat. Momentálně je to moje 2. nejoblíbenější anime. I v Japonsku se mu dostalo celkém vysoké oblibě. a tak, jak se u takových anime stává vyšlo i OVA. A ještělíp. Dvojdílné OVA. Neváhejte a určitě si ho pustě. Ukážu zde nějaké pěkné momentky. Ty ale až pod perexem :)

Překládá NG Failsub


Oficiální fotkaPictures behind bars

20. září 2013 v 17:45 | Yuuneki
Nějaké obrázky z vězenského přostředí


1. kolo soutěže

19. září 2013 v 20:51 | Yuuneki
1. Kolo je tu
Stačí když do komentářů napíšete např. A-1, B-6
Upozorňuji že postupuje ten, kdo má aspoň pět správně

Doufám že se v tom vyznáte. V levo jsou dívky a v pravo kluci.