ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggInformace o blogu 1

7. září 2013 v 20:01 | Yuuneki
Konichiwa mina, jak vidíte z nadpisu rozhodla jsem se udělat informace o blogu. Tento článek tu bude jednou do měsíce, možná do dvou a budou tu napsány různé informace a aktulizace na tomto blogu. Od změny layoutu, přes oznámení o povídkách a nových odkezech v menu, po moji aktivitu. Tak by sme měli začít
Layout -
Uvidíme. Moc se mi líbí dessy od Coco Chery a mám i krásnej obrázek. Ale teď se většinou mění dess na Zimní a ten můj obrázek se k tomu vůbec nehodí. Takže možná něco bude možná ne. Ono k tomu taky hodně přispívá skutečnost že jsem na layouty naprostý pako. Neumím to vůbec s texturama a kombinací barev. Moc se mi líbili layouty od Mawy-chan, od které mám 2 dessy, ale bohužel má už přes rok (přesněji rok a dva dny) pozastavený blog.Takže s dessem je to půl na půl
Lay = 50 %


Články -
Budu se snažit dát sem každý den aspoň jeden článek, nškdy to vyjde i na dva, ale určitě znáte to psychický zařízení jménem "škola" a kroužky takže se mnou mějte trpělivost. (Lžu, mám teď vlastně o jeden kroužek míň protože jsem v hudebce dorazila do 6. ročníku a už nemusím mít nauku - takže jásám)
Mám v plánu sem do nanejvýš do pěti dnů přidat článek - Images: Sky and Star 1 - ve kterém budou (jak nečekaně) oprázky oblohy a noční obloh s hvězdama. Protože jsem si vždycky říkala u Yanagi Nagi kde berou tak nádheré obrzky. A potom BUM a najdu stránky, kde sou strašně podobný, někdy i stejný, a spousta jiných, stejně nádherných obrázků. Takže by byl hřích vám je neukázat XD. Ukázku jste mohli vidět nahoře.
Vyhodnocení je, že se budu snažit zveřejňovat co nejvíce článků, ale někdy to nepůjde (hlavně za týden to je vinobraní)
Články = 95 %

Povídky -
Nebudu vám lhát, ale nevím jestli budu s Omoide pokračovat. Jistě, mám základní děj promyšlený, ale nevím podrobnosti. U anime by se to dalo označit, jako že nevím děj k Firellu, ve kterém se dovíte něco zajímavého, a přesto ten základní příběh posune dopředu. Když budu mít chvilku popřemýším o tom. Doufám že to nějak domyslím, protože tím koncem který jsem vymyslela, jsem si musela změnit lehce příběh. No nic, ponasnažím se, ale stejně to budu moct psát jen, když si udělám na to nějaký čas, a toho bude v tomto týdnu trochu míň
Omoide = 63 %

Ještě pořád zůstávám u povídek. Přejdeme k věci. Možná jste si všimly, že v rozcestníku s povídka jsem změnila druhou povídku z After School of Dead na povídku Havran. Důvod je ten, že ASOD byl chvilkový nápad, a když sem nad tím později přemýšlela, tak nebyl ani dobrý. Zato u Havrana, jsem se opravdu snažila. Celý ten svět ve kterém se to odehrává, mám propracovaný. Historii, rasy, města, hlavní postavy. Takže se máte na co těšit. Mapu ostrova, na kterém se bude povídka odehrávat mám nakreslenou zatím jen na papír. Ale už dva dny se snažím udělat podobnou v photoshopu, což mi teda vůbec nejde XD. U povídky jako takové mám teprve dvě slova, ale to se brzo napraví. Takže se máte na co těšit. Děj popíši v samostatným článku.
Havran = 99 %
(nikdy nevíte co se může stát)Novinky -
Možná jste si všili že v menu přibyla nová ikonka RPG hry Sendai, která tady byla již zmíněna. Doufám že nám to dovede nějaké nové hráče.
Dále pak dneškem přibyla Návštěvní kniha. Můžete tam klidně přidat svůj názor na blog, nápad, nebo jen říct, jestli se vám tu líbilo :)

Ten obrázek v náštěvni knize měl původně vypadat takhle ale pořád se mi tam ty obrázky zmenšují


Moje Aktivita -
Měla bych tu být kadý den. Články čekejte ale až někdy v podvečer. Jen bych se chtěla omluvit předem za příští pátek a sobotu, kdy je vinobrání, a na blog si nejspíš ani nevzpomenu. No jo, burčák se sám nevypije XD ne žertuju.

To by bylo vše. Pokud by ste se na něco chtěli ještě zeptet, klidně pište do komentářů

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama