ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggŘíjen 2013

Happy Halloween Everybody!!! Aneb jsem zpět

31. října 2013 v 18:27 | Yuuneki |  Kagamine RL obrázky
Šťastný Halloween vám všem!!!!! Jsem zpátky. Sice trochu později, ale důvody proto jsou jasné. Po 14 dnech jsem zjistila jak rychle uběhly, a tak jsem si dala voraz ještě pár dnů, říkajíc že sem potom někdy vlezu. A potom bum! Podzimky jsou tady a já jedu na celý tyto super prázdniny na srub. Tento srub je na Javořici. Přesněji řečeno-uprostřed lesa na Vysočině. S vodou ze studny 2 km daleko, světlo zajišťuje protanbutonová lampa (píšu to dobře?). To znamená žádný plyn,elektika a když máš žízeň musíš ráno pro dobro všech ke studně a potom ty všechny kanistry pomocí vozíku zase zpátky odnést. (Zas tak blbý to nebylo. Já jsem pro vodu vybrána jenjednou a navíc jste na to většinou 2) Takže pochopíte že o internetu se nedalo ani snít (tam se nedalo snít o ničem, protože to otevřený okno, u kterého jsem spala jen o karimatku dál bylo přes noc otevřený a extrémě lákalo pavouky, proto jsem každý ráno před budíčkem čekal s obří botou vedoucího, která byla nejblíž, a každýho osmynohýho tvora většího než 8 cm jsem práskla) Ale o mých prázdninách až jindy.Parázdniny skončily a já najednou zjistím - Halloween je tady. Tak jsem si řekla že můj supr galaktickej návrat bude dnes. Doufám že si HLW všichni užijete. U nás ve škole máme učitelku z Ameriky a ta, když jste přišlydo jejího kabinetu a řekli Trick or Treat dostali jste bonbon - MŇAMI. A právě tahle mi připomněla Kagamine twins a jejich (dříve moji nejoblíbenější) stejnomenou písničku. A tak vám s tímto videem a pár obrázky přeju krásnou noc!

Trick and treat

Black Cats - další moje oblíbená písnička od nich :3


Stránky, které musí každý otaku znát

4. října 2013 v 18:35 | Yuuneki
Nudím se. Proto sem přidávám tohle. Všechny asi znáte, ale ti nováčci, co si říkaj Otaku, zatímco viděli Naruta, Bleach a nanejvýš Death Note je neznají s největší pravděpodobností.


Pozastaveno na dobu 2 týdnů

3. října 2013 v 19:11 | Yuuneki
Každej blog musí mít aspoň jednou za svou existenci pozastavení. Tak bych měla začít. Nebudu se vymlouvat na to, že nemám čas. Ano, jedna hodinka by se každej den našla, ale nechce se mi. Chci děat i jiné věci navíc se blog stává poviností, což já nechci. Mám ho jako koníček. Mít tolik SBček je složité, divím se větším blogům, že to všechno zvládaj. Prostě si od toho všeho potřebuju chvilku odpočinout. Potom nastoupím v plné síle, zpátky do akce. Navíc, ve volných chvílích, budu pracovat na povídce. SB si oddychnou, já si odpočinu a všichni budeme spokojeni. Myslím že 2 týdny, jsou celkem málo. Doufám že se nikdo nezlobí. Vaše Yuuneki


Jsem členem Čtoucích otaku

1. října 2013 v 7:26 | Yuuneki
Ohayo, mina. Jak jde poznat z nadpisů, stala jsem se členkou Čtoucích otaku.
Je to skvělý pocit, když vím že nejem jediná kdo nečte jen mangu.
Arigato Naoki, že jsi ten fanclub založila :)
Pokud byste se chtěl taky někdo stát členem, stačí kliknout SEM.
Najdete tem i podrobnosti. Navíc navštívíte Naočin skvělý blog.
EDIT: Někteří lídé to nepochopili. Je to klub ve kterých jsou Otaku, kteří čtou i normální knížky.
Pro ty co nevědí, to jsou stránky nabité textem, s (většinou) pevnými deskami a které se čtou normálně zleva do prava!!