ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggListopad 2013

Ještě týden ?!

22. listopadu 2013 v 14:42 | Yuuneki |  Kecy mimozemšťanů
Konichiwa minna. Proš jsem tu ak dlouho nebyla ? Normálně že bych řekla že se mi nechtělo, ale tentokrát to má důvod. Už týden mám rozbitej nootebok a brácha přijede až příští týden. Takže do tý doby jsem u nás na starým křápu. Celej den si čtu mangy, o který začíná být nouze. Tím se ale nevysvětluje proč se tu nebyla ten týden. Takže za prvé-moje sklerotická hlava zapoměla heslo na blog a za druhé našla jsem dalšího otaku ve svém věku + velký extra bonus, bydíjen pár kilometrů od našeho bytu a + ještě větší bonus, hodí jen o třídu níž, do stejné školy. Naví to není takovej ten tyo co viděl je Naruta a Bleach. Takže mě musíe pochopit. Kvůli tomu noťasu jsem strašně naštvaná. Na tom muzejním kousku mě to nebaví. Zatím se s vámi loučím. Yuuneki

Navíc je dneska rodičák.....nesnáším rodičáky Křičící

Dokonalá bojovka, aneb proč všechno vyrábějí na Playstation

8. listopadu 2013 v 19:16 | Yuuneki
Konichiwa minna. Tak se tak dívám do komentářů a co nevidím! Dvakrát nominovaná na Liebster Blog Award ? TO znamená 20 věcí o mně !! Né, to nezvládnu. Okej, první se tu objeví nejspíš zítra a druhej asi až pozítří. Jinak, dneska jsem ve výtvarce kreslila Zemana. Měli jsme používat převážně žlutou, což je docela těžký. Chtěla jsem mu do ruky nakreslit ještě becherovku, ale učitelka mi vynadala, že nemůžu kreslit urážlivé obrázky a že bych zaa to šla dřív sedět, no nic aspoň tu cigaretu v puse mi dovolila :). Ale zpátky k nadpisu. Určitě znáte ty super 2D bojovky. Nejlépe v manga stylu (ach, moje sladké Skullgirls) A ještě líp, když je z nějakého zpesifického anime. Tžeba SAO a další. A co když dva supr tvůrci udělají hru s hrdiny z různých anime. Co to znamená ? Že zas bude všechno pro novou generaci Play station a na můj notebook zas nic nevytvoří!!! _:?"!!'(/ˇ%|°°ˇ%§ - to byla nadávka, kterou ani já sama nechápu. A když ji pužívám jsem buď fakt naštvaná nebo fakt v koncích. TOhle je případ, kde se tyto dvě věci kombinují. Z jendé strany bych nejradši tvrce zmáčkla a nutila je aby to vyšlo i na noťas, ale na stranu druhou bych je objímala a děkovala jim, že vytvořily tak dokonalou hru. Ta se nazývý Dengeki Bunko Fighting Climax.
Již dříve byly do této hry potvrzeny postavy Shany (Shakugan no Shana), Asuny (Sword Art Online), Mikoto (Railgun) a Kirino (Oreimo). Jako zatím nejnovější přírůstek byla na Dengeki Bunko Autumn Festival 2013 oznámena Kuroyukihime (Accel World) a na své si přijdě i mužské pohlaví s postavou Shizua (Durarara!!). K dispozici navíc budou podpůrné postavy, jež budou moci do duelu občas zasáhnout. U Shany to bude Wilhelmina Carmel, u Asuny Leafa, Mikoto bude mít Toumu, Kirino bude dělat společnost Kuroneko, Kuroyukihime její Haru a v případě Shizua to bude Celty Sturluson. Všechny tyto postavy budou namluveny jejich původními seiyuu z anime adaptací a každá bude mít svůj osobitý styl boje a vlastní speciální schopnosti. (Zdroj-Konata)

Já tu hru chcíííí. Víte jakej to musí být pocit, když můžete s Asunou bojovat proti Kirině ? Doufám že brzo vyjde podobná hra i na PC. Pro dnešek se s vámi loučí Yuuneki.

A tady ještě propagační video, abyste všem Japoncům mohli závidět :P