ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggProsinec 2013

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 22:12 | Yuuneki |  Kecy mimozemšťanů
Konichiwa minna. Poslední týden jsem dostala Gintama posedlost, takže se teď nedívám na nic jiného než na Gintamu. Bohužel jsem vyplýtvala už všechny přeložené díly a v angličtině jsem na úrovni jedna (ta obsahuje názvy barviček a zvířátek) a tak mám utrum do vydání dalšího dílu.
Za chvilku i ke mě přivítá Ježíšek a bude mi dán určitý počet dárků, podle mého chovaní, které je mezi databází dalších 7 miliardami lidí. Přemýšlím jak to ten Ježíšek vzládá. Možná má na to nějakej stroj, kterej pozoruje celý rok naši planetu, či snad využil rodičovskou pomoc od svého otce. Napadly mě i další možnosti, ale ty nyní nebudu rozebírat, protože se už docela těším na grafickej tablet, u kterýho mám i docela jistotu, že ho dostanu. Viděla jsem před nedávnem na stole list o potvrzení přijetí, takže už zbývá jen na mých rodičích, jestli si od Ježíška půjčí klíče od skladu databáze, najdou si můj regál a zjistí, že si vlastně nezasloužím nic, nebo jako každý rodič si prostě řeknou, že se s nějákou databází nebudou otravovat život a darujou mi ho z lásky. Doufám že zvolí druhou možnost. A co vy ?

Tady mě být TENHLE obrázek, ale protože mi nefunguje blog.cz, tak si musím počkatFilmový amok

14. prosince 2013 v 15:42 | Yuuneki
Dneska jsem chytla nějakou filmovou náladu. Ráno jsem se koukla na Princeznu Mononeke a před chvilkou i Yobi. Yobi je naprosto dokonalý film. Moc se mi líbil. Ode dneška je jedním z mých nejoblíbenějších. Je o pětiocasé lišce Yobi a která sto let žije se skupinkou mimozemšťanů. A když se jeden z této partičky urazí, uteče a chytnou ho stundenti, Yobi nemá na výběr a začne chodit do "školy" taky. Ale začne se to vyvíjet špatně. Rozhodně stojí za to se na kouknout. TADY ho najdete s českými titulky.
Jinak, před pár minutami se mi stáhl další film King of Thorm. Postapokaliptycký filmík. Už se na něj těším. A co vy, taky vás občas chytne "filmová nálada" ?

Vánoce....oh ani jsem si nevšimla

13. prosince 2013 v 21:54 | Yuuneki |  Kecy mimozemšťanů
Konichiwa minna, začnu stereotypem jako vždy. Tak co, jak jste se měli ? Něco zajímavého? Třeba si někdo z vás něco zlomil, nebo se ve vašem okolí postavil mrakodrap ? Asi ne. No nemám pravdu ? Ale, to jsou samé otázky a já nerada chodím kolem horké kaše. Nedávno, se kouknu do kalendáře a co nnevidím. Hele, ono už je 10. Prosince. Za dva týdny jsou Vánoce. A já jsem na ně naprosto zapomněla. Tady u nás, zimu nepoznáte. Je to tady pořád stejný. Teploty neklesnou pod nulu. Fouká vítr a to je asi všechno. Už si ani nepamatujete jak vypadá sníh, o tom že by napadl se ani nesnažíte doufat. A ještě bonus.... poslední dva dny se k tomu všemu přidala hustá mlha, takže cesta do školy je vážně dobrodružství, o kterém by se dala napsat celá kniha. Blížící se Vánoce poznáte jen podle svítících balkonů a ozdob na lampách. Ale s tím vším už jsem smířená. A co u Vás. Máte sníh ? A už máte koupený dárky ?
PS: Pro osvěžení jsem se začala dívat na Free! Co si o tomto anime myslíte Vy ? Už jste ho viděly ?

Krásný hlas Lizz

11. prosince 2013 v 18:59 | Yuuneki |  Videa Jiné
Našla jsem si novou hudebnici, kterou musím poslouchat stále dokola. Tou dívkou je Lizz. Její hlas je překrasný. I přesto že zpívá v angličtině, a tím sem se já odpojila od své dlouhé dráhy čistě japonsjých písniček (a obča podlehnu Francii), stojí to za to. Nejradši mám písničku Irony, kterou nazpívala i Miku, ale verze Lizz se mi teda líbí víc. Z Vocaloid poslouchám většinoou jen Luku nebo K. Twins, protože ostatní hlasy mi přijdou nepřirozené. Já vím, většina je ještě na počítači upravováno, ale stejně. A pro to je pro mě Lizz příjemnou změnou.No posuďte sami.

Irony

Calc.

Sladkého Mikuláše přivítám s novým Layoutem

5. prosince 2013 v 14:48 | Yuuneki |  Kecy mimozemšťanů
Konichiwa minna. Určitě jste zpozorovali nový dess. Tak co líbí se Vám moje volba ? Layout se jmenuje Princess of Universe a je free u Coco Chery. Mě si teda rozhodně získal a doufám že se bude zamlouvat i Vám. Většina odkazů už je zprovozněná, jen mi zbývaj SB, které se dlouho zanedbávala (gomene, je mi to moc líto T_T) a možná taky nějaké SB přibudou. V této době očekávám příchdo Vánoc a po nich bude čekat příchod Kaya-chan. Bude se mi tobě strašně stýskat, ale každý potřebuje odpočinek.
DOufám že si dneska užijete Mikuláše a dostanete spouuuuuustu sladkostí. Půjdete za někoho ? Já ne, ale dneska u nás byla v první hodině celá sebranka. Mého spolužáka odvlekli k tabuli a nutili ho recitovat. Ale nechtěl. Když ale odcházeli, šel hlavní čert vedle mé lavice, a já prostě neodala dotknout se toho kožichu a zeptat se z čeho to je. Hnedka jsem to zalitovala, protože ten chlápek, který až příliš připomínal mého vedoucího z kroužku, mě chytl a odvlekl k tabuli k mému stále mlčícímu spolužákovi. Jako jeho jeho, i mě nutila abych jim jako v první třídě řekla básničku. Řekla jsem si no což, mohlo to být i horší, a za přehnané gestikulace jsem začala přednášet první kapitolu jedinné básničky, kterou umím-Studánky. Poté jsem se uklonila a zvýpadu (aby to nečekal a nemohl se bránit) jsem zmáčkla Mikuláši vousy. K mému sklamání však nebyli pravé. Abych ale někomu nezničila sny, tak jsem mu je nesundala. Poté mi dali dva bonbony. Jeden za tu recitaci a druhej za to že sem tak skvěle překvapila jejich "Michala" . Tím nejspíš mysleli Mikuláše, ale asi jsou z jiné země, kde Mikuláši říkají Michal. Mě to však nevadilo a jen jsem kývala hlavou jako že rozumím a že jsem si jejich původu nevšimla. Nemohla jsem je přeci rozladit. Navíc když nám tak skvěle přerušily Matiku. Jen sem jim řekla, že mohli rači přijít ve Fyzice. Na to se jen pousmáli a šli do další třídy, rušit se souhlasem ředitele další vyučování. A co Vy ? Taky byl někdo u Vás ve škole děsit učitele ?