ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggLeden 2014

Dúležité oznamení

16. ledna 2014 v 14:52 | Yuuneki
by: Coco Chery
Konichiwa mina. Určitě jste si všimly mé dlouho trvající neaktivnosti. Ne, ještě nejsem mrtvá a budu vás ještě nějakou tu chvilku otravovat. Jak jste si mohly všimnout na tom krásném obrázku od skvělé grafičky Coco Chery, mám tu jistá oznámení, a bylo by hezký, kdybyste si je poslechly.

1. Ruším SB

Důvod je ten, že mám ráda všechny svá SB, ale nemám na ně čas. Proto budu mít své oblíbené stránky, kde bude i většina mých, teď už bývalích, SB a ještě pár skvělý blogů. Prosím, nezlobte se, já nemám proti svým Sb nic osobního, ale už nechci , aby si mysleli, že jejich stránky jsem nenaštívila umýslně. Zajdu k vám, když se mi bude chtít a když budu mít čas. Navíc je teď období zkouškového, takže se pilně učím, aby to vysvědčení nebyla naprostá katastrofa.

2. Menší aktivita

Určitě chápete, že blog beru jako koníček, bořiče nudy, portál do světa plného skvělých lidí. Nechci ho rušit, protože občas mám chuť napsat si nějakej ten článek, a taky jste tu vy, ale můj život v realitě, mi bere spoustu volného času, proto berte tento blog jako místo, kde čas za čas vykvete nějaký další článek, ve kterém si adminka bude převážně vylévat své emoce, občas ukáže těm pár lidem co to tu navštívý nějaký ten svůj "výtvor". Děkuji za pochopení

Vaše Yuuneki