ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggFigurky

Já ji chcu!!

12. dubna 2013 v 7:11 | Yunneki
Jak už jde z nadpisu vidět, strašne něco chci ! A co je to? Úžasná figurka Asuny. Je tak skvělá (mlask). ALE moje mamka říká, že je strašne drahá - to uznávám, ale stějně.
Vytvořila ji společnost Kotobukiya, která je známá svým zdařilým zpracováním figurek. Tady je popis, který daly na Konatě-

Asuna nám s úsměvem na rtech pózuje v elegantním skoku, díky kterému vynikají její světle oranžové vlasy, rozevláté do všech stran. Jako správný člen gildy Rytířů krvavé přísahy ctí Asuna její styl oblékání sestávající z bílé a červené barvy. Nechybí ani charakteristické kříže, jimiž má Asuna vyzdobeno oblečení hned na několika místech. Za povšimnutí jistě stojí i Asunin nerozlučný rapír, který třímá v pravé ruce.Figurka připevněná ke zdobnému podstavci měří přibližně 21,5 cm, což odpovídá výrobcem uváděnému měřítku 1/8. Cena figurky v tuto chvíli činí na AmiAmi 6 230 jenů (1 277 Kč) a svého vydání se figurka dočká koncem května. Poslední bohužel špatnou zprávou pro případné zájemce je fakt, že figurka byla vyprodána již v předprodeji. Nezbývá tedy než doufat, že se po svém komerčním úspěchu figurka dočká svého opětovného vydání. Pokud chcete zkusit své štěstí, můžete se ještě obrátit na český eshop Svět komiksu, kde očividně objednávky na Asunu stále přijímají.

Ach jo, no možná někdy jindy. Loučí se šílená mimozemšťanka Yuuneki. Bay Be
 
 

Reklama