ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggKecy mimozemšťanů

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 22:12 | Yuuneki
Konichiwa minna. Poslední týden jsem dostala Gintama posedlost, takže se teď nedívám na nic jiného než na Gintamu. Bohužel jsem vyplýtvala už všechny přeložené díly a v angličtině jsem na úrovni jedna (ta obsahuje názvy barviček a zvířátek) a tak mám utrum do vydání dalšího dílu.
Za chvilku i ke mě přivítá Ježíšek a bude mi dán určitý počet dárků, podle mého chovaní, které je mezi databází dalších 7 miliardami lidí. Přemýšlím jak to ten Ježíšek vzládá. Možná má na to nějakej stroj, kterej pozoruje celý rok naši planetu, či snad využil rodičovskou pomoc od svého otce. Napadly mě i další možnosti, ale ty nyní nebudu rozebírat, protože se už docela těším na grafickej tablet, u kterýho mám i docela jistotu, že ho dostanu. Viděla jsem před nedávnem na stole list o potvrzení přijetí, takže už zbývá jen na mých rodičích, jestli si od Ježíška půjčí klíče od skladu databáze, najdou si můj regál a zjistí, že si vlastně nezasloužím nic, nebo jako každý rodič si prostě řeknou, že se s nějákou databází nebudou otravovat život a darujou mi ho z lásky. Doufám že zvolí druhou možnost. A co vy ?

Tady mě být TENHLE obrázek, ale protože mi nefunguje blog.cz, tak si musím počkat


Vánoce....oh ani jsem si nevšimla

13. prosince 2013 v 21:54 | Yuuneki
Konichiwa minna, začnu stereotypem jako vždy. Tak co, jak jste se měli ? Něco zajímavého? Třeba si někdo z vás něco zlomil, nebo se ve vašem okolí postavil mrakodrap ? Asi ne. No nemám pravdu ? Ale, to jsou samé otázky a já nerada chodím kolem horké kaše. Nedávno, se kouknu do kalendáře a co nnevidím. Hele, ono už je 10. Prosince. Za dva týdny jsou Vánoce. A já jsem na ně naprosto zapomněla. Tady u nás, zimu nepoznáte. Je to tady pořád stejný. Teploty neklesnou pod nulu. Fouká vítr a to je asi všechno. Už si ani nepamatujete jak vypadá sníh, o tom že by napadl se ani nesnažíte doufat. A ještě bonus.... poslední dva dny se k tomu všemu přidala hustá mlha, takže cesta do školy je vážně dobrodružství, o kterém by se dala napsat celá kniha. Blížící se Vánoce poznáte jen podle svítících balkonů a ozdob na lampách. Ale s tím vším už jsem smířená. A co u Vás. Máte sníh ? A už máte koupený dárky ?
PS: Pro osvěžení jsem se začala dívat na Free! Co si o tomto anime myslíte Vy ? Už jste ho viděly ?

Sladkého Mikuláše přivítám s novým Layoutem

5. prosince 2013 v 14:48 | Yuuneki
Konichiwa minna. Určitě jste zpozorovali nový dess. Tak co líbí se Vám moje volba ? Layout se jmenuje Princess of Universe a je free u Coco Chery. Mě si teda rozhodně získal a doufám že se bude zamlouvat i Vám. Většina odkazů už je zprovozněná, jen mi zbývaj SB, které se dlouho zanedbávala (gomene, je mi to moc líto T_T) a možná taky nějaké SB přibudou. V této době očekávám příchdo Vánoc a po nich bude čekat příchod Kaya-chan. Bude se mi tobě strašně stýskat, ale každý potřebuje odpočinek.
DOufám že si dneska užijete Mikuláše a dostanete spouuuuuustu sladkostí. Půjdete za někoho ? Já ne, ale dneska u nás byla v první hodině celá sebranka. Mého spolužáka odvlekli k tabuli a nutili ho recitovat. Ale nechtěl. Když ale odcházeli, šel hlavní čert vedle mé lavice, a já prostě neodala dotknout se toho kožichu a zeptat se z čeho to je. Hnedka jsem to zalitovala, protože ten chlápek, který až příliš připomínal mého vedoucího z kroužku, mě chytl a odvlekl k tabuli k mému stále mlčícímu spolužákovi. Jako jeho jeho, i mě nutila abych jim jako v první třídě řekla básničku. Řekla jsem si no což, mohlo to být i horší, a za přehnané gestikulace jsem začala přednášet první kapitolu jedinné básničky, kterou umím-Studánky. Poté jsem se uklonila a zvýpadu (aby to nečekal a nemohl se bránit) jsem zmáčkla Mikuláši vousy. K mému sklamání však nebyli pravé. Abych ale někomu nezničila sny, tak jsem mu je nesundala. Poté mi dali dva bonbony. Jeden za tu recitaci a druhej za to že sem tak skvěle překvapila jejich "Michala" . Tím nejspíš mysleli Mikuláše, ale asi jsou z jiné země, kde Mikuláši říkají Michal. Mě to však nevadilo a jen jsem kývala hlavou jako že rozumím a že jsem si jejich původu nevšimla. Nemohla jsem je přeci rozladit. Navíc když nám tak skvěle přerušily Matiku. Jen sem jim řekla, že mohli rači přijít ve Fyzice. Na to se jen pousmáli a šli do další třídy, rušit se souhlasem ředitele další vyučování. A co Vy ? Taky byl někdo u Vás ve škole děsit učitele ?

Ještě týden ?!

22. listopadu 2013 v 14:42 | Yuuneki
Konichiwa minna. Proš jsem tu ak dlouho nebyla ? Normálně že bych řekla že se mi nechtělo, ale tentokrát to má důvod. Už týden mám rozbitej nootebok a brácha přijede až příští týden. Takže do tý doby jsem u nás na starým křápu. Celej den si čtu mangy, o který začíná být nouze. Tím se ale nevysvětluje proč se tu nebyla ten týden. Takže za prvé-moje sklerotická hlava zapoměla heslo na blog a za druhé našla jsem dalšího otaku ve svém věku + velký extra bonus, bydíjen pár kilometrů od našeho bytu a + ještě větší bonus, hodí jen o třídu níž, do stejné školy. Naví to není takovej ten tyo co viděl je Naruta a Bleach. Takže mě musíe pochopit. Kvůli tomu noťasu jsem strašně naštvaná. Na tom muzejním kousku mě to nebaví. Zatím se s vámi loučím. Yuuneki

Navíc je dneska rodičák.....nesnáším rodičáky Křičící

A je pryč !!

24. září 2013 v 17:54 | Yuuneki
Konichiwa minna ! Doufám že si ve škole vedete dobře. Já ne, totálně nechápu matiku, o němčině nemluvě. Zlatý sloh, který to všechno zachraňuje (a biologie). Nechápu proč do toho institutu pro všechny dětské otroky musím chodit. Jsem dokonale vyčerpaná. Vždycky když z toho blázince přijdu chce se mi spát. Ach jak já závidím těm lidem v anime, kteří se vykašlou na hodiny a spí si v klidu na steše :3 Jaká to škoda, že to nemůže být realita....protože by to byl moc moc moc velký průser. Ale kvůli tomu tu nejsem. Hlavní zpráva dne - další zub pryč !! Jupí, celej týden otravoval a teď je konečně pryč. Teď už mi zbývá vykopnout z domu jen ty juniory stoličky, a bude to. V pohodě si jím hrozny a přamýšlím o tom jeslti mi ten zub vypadne dřív, než půjdu k zubařovi (nesnáším je !!! vždycky se třepu strachy) a najednou křup - a je pryč. Vždycky když se mi nějakej zub začne kývat, začnu se strašně bát. Bojím se že to bude bolet až se to bude trhat. Možná je to komplex ze druhé třídy, kdy jsenm měla strašnou zubařku (těď mám jiného, je suprovej) a když se mi uráčila vytrhnout stoličku, nějak nechtělačekat na umrtvovací injekci. Nebo to je možná z té třetí třídy, kdy byla zima a mi hráli sněhovou bitku a jeden spolužák mi dal takovou perdu do pusy že mi vypadla trojka (ještě mléčná). No nic, prostě mám panickej strach o své zuby a vše s nima společnýho :(. Užijte si zbytek týdne, a ať vám vyjdou všechny písemky. Bay Be

Šílená mimozemšťanka, Yuuneki

Poradíte ?

19. září 2013 v 7:35 | Yuuneki
Vyhlašuji soutěž. Ne počkat, neměla bych vám dát co za odměnu. Jedině můj velký dík, ale ten bys te dostali tak jako tak. Takže nic. Žádnou soutěž nevyhlašuji. Ale bylo by od vás skvělé kdybystemi mi poradili.


Jde o to, že přemýšlím o novém dessu. Měl by vydržet cca do začátku letních prázdnin. Ale totálně jsem zkrozkotala na výběru barev. Obrázek to je v poho, ten se najde vždycky, ale barvy ? Já jsem naprostej antitalent co se kreslení, stínování, barviček a spol týče. Přemýšlela jsem o pár kombinací.

Modrá x fialová/bílá
Fialová x Vínová
Tmavě modrá x Bílá
Hnědá x Žlutá
Zelená x Žlutá
Černá x Červená

Mě se nejvíc zamlová asi T. Modrá x Bílá, nebo Černá x červená. Ale vážně nevim. Barvy by měli být neutrální. Přijde mi trochu divný mít na Vánoce na dessu žlutou a zelenou. Ale na tohle jsem vážně pitomá, takže, kdybyste mi poradili Vy, byla bych vám moooooooc vděčná Mrkající

Mikulov a jeho ochutnávka brzkého vinobraní

8. září 2013 v 19:11 | Yuuneki
Konichiwa mina. Jak se máte. Já jsem dokonale zmořená. Celý den jsem od devíti až do pěti jsem chodila po kopcích v Mikulově (och jaký to hornatý kraj). Aspoň že tam se mnou byla moje kamarádka. Ale dobré bylo, že když jsme slezli z vyhlídky, zjistili jsem že vlak by jsme už nestihly a tak jsme se vydali na předčasnou ochutnávku Vinobraní. Byla to sranda, i když na žádný žaludkomaz (tak já říkám kolotočům) jsem nešla. Burčák tam mají většinou dobrý. A z jedné ochutnávky si našo otcové nějak přivlastnili skleničky. Však to také udělali i jiní účastníci. Takže jsem přišla domů sice zmořená ale zase s pěknými fotkami a s pěkným návodem jak rozbít foťák (ten jsem nerozbila já ale ta kamarádka XD)

Tady pár fotek. Ale až pod perexem. Omlouvám se za jejich kvalitu, ale byly foceny mobilem

Pátek ! Konečně

6. září 2013 v 15:46 | Yuuneki
Tak co, jak ste přežily první týden školy (práce) ? Určitě jste se všichni těšili na Pátek. Aspoň já tedy ano :) Právě jsem si koupila sešit, ale ne nějakej obyčejnej. Je s Aminima Guardin Charekters ze Shugo Chara. Nikdy jsem si nemyslela že to najdu u vietnamců ! Rozhodně se mi bude hodit na zapisování úkolů, protože jsem svůj diář nějak ztratila XD
No, stala jsem se předsedkyni třídy a do příštího pátku si musím vybrat nějakýho zástupce. A já vůbec nevím koho. Tak na to radši vůbec nemyslím a zabývám se budoucností. Protože blízká budoucnost je velmi lákavá. Bude totiž Vinobraní. Tento den (spíš dva) zbožňuju. Ve škole končíme dřív, nepíšou se testy a ani se nezkouší ústně. Pije se burčák, chodí se na obří kolotoče po kterej vám je špatně a další skvělý věci.
To by bylo zatím všechno. mnoho úspěchů do školy Vám přeje šílená mimozemšťanka Yuuneki

Bay Be

Dnes se přecpu čokoládou

17. srpna 2013 v 18:01 | Yuuneki
Jak už nadpis říká, dneska se můžu pochválit za další úspěšný rok ve svém životě. Mám dneska svátek a jsem za něj ráda. Kdyby mi včera nepopřála spolužačka, ani bych si neuvědomila, že nějaký svátek mám. Zatím jsem dostala krémovou čokoládu, na kterou se brzy chystám, protože mám pro ni slabost. Dále pak Merci a tyčinku z Rakouska. Za dva dny jdu ke kámošče a ohromně se těším (za to může i ten jejich bazén s trampolínou).Dneska ještě musím na grilovačku. Stějně si vezmu jen rajčata a to bude vše. Dneska ještě možná přibudou nějaké obrázky nebo gifi K-on.
Zatím Bay Be. Vaše Yuuneki

Chudáci NeOtaku, kteří se dívají na Animax

10. srpna 2013 v 20:19 | Yuuneki
Jak už de z nadpisu vidět, lituju ty, kteří znají anime jenom z Animaxu. Chvíli jsem se na něj u babičky dívala a málem jsem začala brečet. Od 20:00 tam je nějaká Kilari, která se kresbou podobá prvňákovi. Po ní samozřejmě Naruto (český dabing nesmí chybět!) a dál to ani nekomentuju. Díky bohu, že moje 1. anime bylo Vampire Knight (nebo snad Karin?) a že jsme neměli Animax, protože bych se musela jít do Kostela vyzpovídat se. Jestli se to někomu líbí, tak se omlouvám. Uznávám, že tam můžou být někdy i dobrá anime. Ale ten opening u Kilari mě úplně odpudil.
Zatím se loučí Yuuneki. Bay Be

Opening Kilari-Chanse
(nezlobte se na mě ale já jsem nepochopila,proč tam dávají tu zpěvačku, která celý OP pokazila)

Dokonalý!

10. srpna 2013 v 12:04 | Yuuneki
Opravdu skvělé. Dělala jsem popis Alice. Byl tááák dlouhý. Pracovala jsem na něm už od rána. Už mi zbývala jen dokončit osobnost a hádejte co se stalo. Já retard jsem zmáčkla nějaký tlačítko a celý článek zmizel. Načetl se mi nový článek a celý můj popis byl v ... však vy víte kde. Skvělý, dneska jsem tak naštvaná. Probudila jsem se o půl 6 a už jsme neusla. A to jsem včera (vlastně dneska) šla spát ve dvě. Možná jsem dneska přidám ještě nějaké gifi K-on protože nějaký jsou moc pěkný a aspoň trochu mi zlepšili náladu.
Zatím Bay Be, loučí se rozuřená Yuuneki.

Trochu odvážnější obrázek

1. srpna 2013 v 21:23 | Yuuneki
Dneska odpoledne sem se nudila a tak jsem si začala kreslit. Do toho jsem se dívala naa jedno anime a jeden postoj mě inspiroval. Mají trochu jiný účesy, ale poznáte někdo z jakého anime to je?
PS: Udělala jsem si klikačku do menu na Maikeru, pokud by ji ona klidně chtěla může si ji klidně vzít

Zmíněný obrázek:


Nadpis?

31. července 2013 v 20:52 | Yuuneki
Ahojky, dneska píšu tak pozdě, proože máme nemocnou kočku. Včera byla na operaci. Naštěstí to všechno dobře dopadlo. Dneska jsem zhlídla celou sérii Sengoku Otome: Momoiro Paradox. Jedno z dobrých anime co jsem za posledních měsíců viděla. Začala jsem se koukat na Seitokai Yakuindomo. Taky celkem dobrý, už se těším až ho dokoukám. K oběma později přibude popis. To je asi pro dnešek vše. Zítra zas. Loučíse Yuuneki. Bay Be

Na týden pryč

20. července 2013 v 9:22 | Yuuneki
Jak už je z nadpisu vidět, odjíždím na 7 dnů pryč. Přesně ji za babičkou, do našeho hlavního města Prahy. Nastavím asi jeden přednastevenej článek. A to bude asi všecko. Tak nic dávám sbohem. Bay be

Supeer!

17. července 2013 v 20:54 | Yuuneki
Skvělá zpráva lidičky. Když jsem se včera s trochu opoždení dívala na Konatu (jinak se na ni dívám každý den) uviděla jsem tam tu nejkrásnější zprávu za celý den. FAIRY TAIL BUDE POKRAČOVAT - jen se neví kdy.

anime končící slovy "Pokračování příště" dávaly naději, že se anime zpracování někdy v budoucnu dočká pokračování. Naděje se stala skutečností tento týden ve čtvrtek, kdy Mashima Hiro na Twitteru oznámil, že se chystá další televizní série Fairy Tail, jež bude na tu stávající navazovat. Mashima Hiro je mimochodem na Twitteru velmi aktivní a často na něm prezentuje různé nákresy.

Tak to byla zpráva z konaty. Jsem taaaaak šťastná. Bylo to tolik napínavý, když tam zabrali tu brečící Levy. Doufám že to bude brzo. Jo možná vám zítra úkážu nové RPC (pokud ho stihnu. Měla by to být chibi Yuuneki. Tak zatím Ahoj. Bay Be - Yuuneki

O prázdninách nic moc

15. července 2013 v 15:52 | Yuuneki
Dlouho jsem tu nebyla. Chtěla bych oznámit pozastavení blogu na dobu prázdnin. Možná se tu něco objeví, ale to nevím jistě. Chystám se na nějaký ten popis anime ale to bude asi všecko. Teď budu pořád někde u babiček, tetiček a dalších rodinných příslušníků. 1 díl povídky už mám Skro napsanej, ale v týhle fázi je už od začátku zkouškovýho (z tou teda rozhodně nepočítejte). Navíc jsem tědka dožraná ze zrušení Shibuya.sk takže teď se můžu dívat jenom na Shirai, která toho tam nemá ani polovinu né-li míň (bez urážky. Je to dobrej server na který se ráda dívám, ale sh toho tam měla prostě víc). No, nevím co mám dělat protože na Black Lagoon jsem se dodívala a teď nemám co sledovat. Asi se budu na pár dní věnovat blogu, ale jinak jsem bezradná. Už budu končit. Bay Be - Yuuneki

Katawa Shoujo

13. června 2013 v 14:30 | Yuuneki
Říká vám ten nadpis něco? Možná že jo, protože to je název jedné hry. Je naprosto skvělá. Hraju už ji tři dny, hlavně proto, že to je vizuální novela a je celá v angličtině. Mě to ale nevadí. Pojednává a o chlapci (za kterého hrajete vy), který se dostene do ústavu pro dlouhodobě nemocné kvůly své aritmii. Hra má pět různých cest-tedy i dívek. Můžete si vybrat mezi beznohou Emi, popálenou Hanako, slepou Lilly, bezrukou Rin a v neposlední řadě hluchoněmou Shizune. Já jsem zatím pro Lilly, ale uvidím, nakonec se to může vyvrbit úplně jinak. Zatím jsem jí nadšená. Hra se dá stáhnout na blogu tvůrců.
Dostala jsem se k ní přes Konatu, když jsem projížděla starší články o hrách protože jsem hledaůa něco o Coprse Party.
Přikládám obrázek a video

Co nyní ?

7. června 2013 v 15:36 | Yuuneki
Po celoodpoledním hledání po nějakém anime, jsem dorazila do konce. Nejdřív jsem narazila na School Rumbla ale po dvou dílech jsem si řekla, že si to nechám na později. A tak jsem se dostala ke Canaan. Zatím to je docela zajímavý, ale uvidím co dál. Až zkouknu chystám se na 11eyas, i když to nevím jistě. Možná do tý doby najdu něco lepšího. Poslední měsíce mě anime zasypávají spousty bishikama tak doufám že to vydrží. Neoexorcist se chystá na Uta no prince sama 2000% strašně se těším. Navíc brzy by mělo vyjít OVA k Mirai Nikki. Série skončila tak napínavě, že jsem se na objasnění té zprávy na konci prostě nemohla dočkat. Doufám, že to nějaká skupina v co nejbliží době přeloží.
Ale ještě k věcem ohledně blogu. Povídka se blíží (teda, zatím první kapitola). Přemýšlím že sem nejdřív dám popis a postavy. Obojí očekávejte v blízké době. Určitě tu bude i další popis k anime, jen ještě nevím ke kterému.
To by bylo pro zatím vše. Loučí se šílená mimozemšťanka Yuuneki. Bay Be

Zhlédnuto

6. června 2013 v 20:28 | Yuuneki
Právě jsem dokoukala Amnesiu. Dokonalý anime škoda, že nemá pokračování. V polovině jsem se na ni přestala dívat protože jsem naprosto nechápal o co tam jde. Pak se to ale na konci vyjasnilo. Měla jsem u něho slzy na krajíčku. Ten konec mi ale připadal stejný jako u Mirai Nikki (se směsicí Romea a Julie). Jen jsem myslela, že to dopadne trochu veseleji, no nic.
Všimly jste si nového anime rozccestníku ? Trvalo mi to skoro celej den než sem to všechno sepsala. Hlavně že to mám za sebou. O většině anime co jsou tam napsaný ještě není recenze, ale čekejte že budou zaplňovat nejen tyto recenze ali i epizody online nebo ke stáhnutí. To je zatím vše, loučí se šílená mimozemšťanka Yuuneki. Bay Be

Konečně

1. června 2013 v 14:10 | Yunneki
KONEČNĚ JSEM TO DOKONČILA!! Po dlouhé době je menu kompletní! Vyžadovalo to sice námahu (hlavně pro takového neschopného člověka na počítač) a hodně času ale stojí to za to. Ještě dodělat rozcestníky, dát tam odkazy a můžu být na sebe pyšná. Zrovna si stahuju Skip Beat, tak uvidíme jestli mě to chytne. Poslední dobou se mi zamlouvá pořád míň anime, a začínám být strašně vybíravá co se jich týče. No neva, doufám že už bzro vyjde to nové OVA Mirai Niki, ta série skončila tak napínavě. Dostahoval se mi už i druhý díl Skip beat tak Bay Be

PS: dneska ty odkazy do menu ještě neudělám takže musíte chvilku počkat, ale zítra by se to už mohlo začít rýsovat
 
 

Reklama